•  

Провал Жиденка. Розгром "Толоки"

6930
Провал Жиденка. Розгром "Толоки"

«Останній Бастіон» нещодавно робив декілька репортажів, які розкривали порожні слова й дешевий піар кандидата на посаду міського голови від «Нової Полтави» Лева Жиденка та його проекту «Толока».

На білбордах «Нової Полтави» команда сповіщає, що вони оновили 540 дворів. «Останній Бастіон» не мав на меті спеціально перевіряти, скільки і як добре Жиденко з понад 21 тисячею людей оновив свої обійстя. У рамках благодійної акції «Зробимо дитинство нашим дітям кращим», ми відвідуємо різні вулиці й двори Полтави. Ось, що ми побачили в одному з дворів по вул. Маршала Бірюзова:

Як бачимо, фарби, якою можна було залити всю Полтаву, не вистчаило навіть на огорожу для клумби з квітами. 

Навпроти цієї "недотолоченої" огорожі іржавіє непофарбований узагалі каркас для даху над лавкою: 

І все б нічого, якби не наступне абсурдне рішення:

Пофарбувати колишки, на яких вже давно немає лавки. Батьки скаржаться, що мусять переживати, бо діти часто бігають біля цих штирів і в будь-який момент можуть розбити голову. Цікаво: стовпчики, які по-хорошому треба спиляти, "Толока" фарбує, а нормальні огорожі для рослин залишає недофарбованими. Де логіка, пане Жиденко?

Як власне нефаробваними залишилися й підпори для сушіння білизни. 

Отож, висновок: "Толока" вражає своїм абсурдом і кількістю брехні. Адже на десятках білбордів ао всій Полтаві "Нова Полтава" тільки й кричить про 540 прибраних дворів. Ми випадково були в 1 із цих, нібито, 540. І те що ми побачили - далеко не оновлений і чистий, ба навіть, не салатовий, як того хотів Жиденко, двір. 

То що "Нова Полтаво", визнаєте провал піар-ходу?

Коментарі