•  

Псевдоподатківці ходять з «перевірками» по підприємствам на Полтавщині

770
Псевдоподатківці ходять з «перевірками» по підприємствам на Полтавщині

Відновилися спроби виманити гроші шахрайським шляхом у підприємців Кременчука. Про повідомило ГУ ДФС у Полтавській області.

Зловмисники телефонують з одноразової телефонної картки і представляються довіреними особами посадових осіб Кременчуцької ОДПІ та пропонують заплатити для залагодження так званих перевірок чи на якісь інші нагальні потреби.

Схожі авантюри мали місце майже у всіх районах області наприкінці минулого та вже на початку цього року.

Схем кілька. В одній шахраї не посоромились «попросити» від імені начальника податкової інспекції терміново поповнити рахунки мобільного зв’язку на кілька тисяч гривень. Розповсюджена і пропозиціяпом’якшити результати перевірок, за певну суму.

У Головному управлінні Державної фіскальної служби наголошують, що посадові особи Кременчуцької ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській областіжодних вказівок збирати гроші від свого імені ніяким довіреним особам не давали.

Натомість керівництво ГУ ДФС у Полтавській області радить громадянам бути пильними та обачними, не вірити сумнівним пропозиціям та ретельно перевіряти інформацію.

Податкіці в подібних випадках радять користуватися телефонним сервісом „Пульс” відомства, який швидко реагує на критику від платників податків та громадян щодо неправомірних дій або бездіяльності працівників ДФС України. Номер „Пульсу” - (044) 284-00-07.

Коментарі