•  

Псих, який напав на медсестру твердить, що забив троля: свідчення вбивці і очевидців

3080
Псих, який напав на медсестру твердить, що забив троля: свідчення вбивці і очевидців

Міліція поділилась свідченнями вбивці і очевидців нападу на медсестру.

Полтавські міліціонери затримали вбивцю місцевої 61-річної медсестри, яку 11 квітня знайшли мертвою в лісосмузі мікрорайону "Огнівка". Ним виявися 27-річний психічно хворий чоловік.

«Ми знайшли свідків, які того дня бачили підозрілого чоловіка. Це люди, котрі вигулювали собак, вони описали його зовнішність. Після вбивства чоловік сидів напівроздягнений між деревами. За описом ми на нього вийшли і затримали на орендованій квартирі, - розповів Володимир Пасічко із Київського райвідділу міліції. - Він зразу зізнався. На слідчому експерименті показував, як все робив. За його поведінкою можна сказати, що чоловік має психічні розлади. Він чекав на жертву. Жінка здалася йому тролем, який загрожує всьому всесвіту. Напав на неї ззаду, 13 разів вдарив цеглиною. Від того вона померла. Він почав тягти її за руки в лісосмугу, але йому здалося, ніби з жінки вийшов дух. Тоді взяв її за ноги, притопив у болоті та поклав зверху деревину. Забрав із собою сумку. З неї дістав ковбасу та гроші, мобільний викинув».

Про це передає Газета.ua.

За словами чоловіка, він стоїть на обліку в психлікарні. Цю інформацію міліціонери перевіряють.

«Він стверджує, що люди повинні бути йому вдячні за знищення троля. Це булав його місія. Експертиза покаже стан його здоров'я, - продовжив Пасічко. - Добре, що його вдалося швидко затримати. Жінка стала просто випадковою жертвою і невідомо, скільки б таких було».

Затриманий разом з братом орендував квартиру в мікрорайоні "Сади-1". Брат та господарка помешкання стверджують, що до цього чоловік ніколи агресивно себе не вів.

Коментарі