•  

Психічнохворий та наркоман призначені перевірити «Полтавафарм»

12210
Психічнохворий та наркоман призначені перевірити «Полтавафарм»

Олександр Біленький, голова Полтавської обласної ради, видав розпорядження щодо перевірки полтавського обласного комунального підприємства «Полтавафарм». У складі комісії від громадськості – Сергій Чередніченко, хворий на шизофренію депутат Полтавської міської ради від «БПП» Солідарність» та ін’єкційний наркоман Ігор Педик-Головатий.

Своїм розпорядженням від 04.03.2016 року Біленький розпорядився створити робочу групу з проведення перевірки ПОКП «Полтавафарм» щодо здійснення фінансово-господарської діяльності підприємства.

Нагадаємо, на минулій сесії Полтавської обласної ради Біленький домігся призначення на посаду директора «Полтавафарму» Валерія Прядка, депутата Полтавської облради від партії «Простих людей». Цим призначенням Біленький спровокував конфлікт інтересів

Окрім посади депутата облради, Прядко є директором фармацевтичної компанії ТОВ «Фармпланета». Підприємство виготовляє ліки та є дистриб’ютором медичних препаратів до кількох аптечних мереж.

До складу робочої групи з перевірки фінансово-господарської діяльності ввійшли два представники від громади. Це – Сергій Чередніченко, хворий на шизофренію депутат Полтавської міської ради від «БПП» Солідарність» та ін’єкційний наркоман Ігор Педик-Головатий, так званий «заступник» депутата Чередніченка (як він себе називає).

БІЛЬШЕ ПРО ЦЕ ЧИТАЙТЕ ТУТ

Хто саме з громади делегував Чередніченку та Педику-Головатому повноваження здійснювати перевірку «Полтавафарму» в розпорядженні голови обласної ради не йдеться. Як відсутня ця інформація і в положеннях про робочу групу та у відомостях про склад комісії.

Зазначимо, представники Полтавської фармацевтичної мафії зі складу посадовців Полтавської облради й ОДА робили спробу рейдерського захоплення підприємства. Тоді «ставленим» керівником був Дмитро Майборода. У заступники Майборода брав усе тих же Чередніченка та Педика-Головатого.

Тоді працівники «Полтавафарму» разом із громадськими діячами відстояли підприємство.

Детальніше про спроби рейдерського захоплення «Полтавафарму» читайте за посиланнями. 

Громада не пустила злочинців до директорського крісла «Полтавафарму»

Голова облради Біленький «відкрив Америку» у пільгах «Полтавафарму»

Полтавська фармацевтична мафія видає чорне за Біленьке

Коментарі