•  

Пункт для інформування переселенців встановили на Південному вокзалі у Полтаві

790
Пункт для інформування переселенців встановили на Південному вокзалі у Полтаві

Біженцям зі Сходу та Криму зможуть надати консультаційну допомогу відразу по приїзду у Полтаву

З 26 червня у Полтаві на Південному вокзалі почав працювати мобільний інформаційний пункт надання допомоги переселенцям. Його призначення – надати необхідну інформацію людям, які переїжджають з тимчасово окупованої території Криму та районів проведення АТО на Сході. 

У мобільному пункті постійно транслюють відеоролик з інформацією для переселенців: куди звертатися для поселення та працевлаштування, контакти державних органів, які зможуть допомогти, - розповіла керівник прес-служби Управління ДСНС у Полтавській області Світлана Рибалко. 

Вона також додала, що людям роздаватимуть і пам`ятки із контактною інформацією. 

Окрім необхідних номерів телефонів у пункті також можна отримати психологічно-консультаційну допомогу, її надають двоє психологів – представників Управління ДСНС у Полтавській області. Також консультацію нададуть працівники полтавського Центру зайнятості, Департаменту праці та захисту населення. 

Мобільний пункт працює тільки вдень. Інформацію з необхідними контактами для переселенців також розклеїли по всій території обох залізничних вокзалів Полтави. 

«Люди, які вимушені переїхати зі Сходу чи з Криму, довгий час жили у великому страху. І зараз, на нових місцях, вони мають вирішувати купу проблем. З ними потрібно говорити та допомагати їм. Частково цю функцію будемо здійснювати завдяки інформаційному мобільному пункту» - зазначила Світлана Рибалко. 

Алла Летик

"Останній Бастіон"

Коментарі