•  

Путін запропонував не використовувати збройні сили РФ в Україні

640
Путін запропонував не використовувати збройні сили РФ в Україні

Президент Росії Володимир Путін вніс пропозицію до ради федерації щодо скасування дозволу на використання збройних сил Росії на території України.

Про це йдеться на сайті прес-служби президента Путіна.

На ім'я голови ради федерації Валентини Матвієнко направлено лист, в якому Путін пропонує скасувати постанову Ради Федерації № 48-ФЗ від 1 березня 2014 з застосуванню збройних сил Росії на території України.

Як стверджує прес-секретарь Путіна Дмитро Пєсков, цю пропозицію внесено до ради федерації «з метою нормалізації обстановки і врегулювання ситуації в східних регіонах України, а також у зв'язку з початком тристоронніх переговорів з даного питання».

У свою чергу, президент України Петро Порошенковважає це звернення першим практичним кроком після офіційної підтримки Президентом Росії мирного плану України з врегулювання ситуації на Донбасі.

Про це повідомляється на офіційному сайті президента України.

До того ж, Порошенко звернувся до голови Верховної Ради Турчинова з пропозицією обговорити з головою Ради Федерації Матвієнко можливість розгляду цього питання на найближчому засіданні верхньої палати парламенту Росії.

Андрій Торін

"Останній Бастіон"

Коментарі