•  

Путін приїхав до Криму осакралитися

990
Путін приїхав до Криму осакралитися

З від учора Кремль залишився без господарів. Путін і Медведєв поїхали в Крим. Перший в Ялту, типу на засідання президії Державної ради, присвячене розвитку туризму в РФ, а другий - в село Стерегуще, де проходить Всеросійський молодіжний освітній форум «Таврида».

У ході засідання Путін заявив, що життя-то налагоджується. Так, за його словами, за останній рік збільшена потужність Керченської поромної переправи.

Ага.

Далі цитати ще більш паралельні кримській дійсності.

«І звичайно, спільно з регіонами, бізнесом потрібно подумати, як з максимальною віддачею для розвитку туристичної інфраструктури використовувати створювану спадщина чемпіонату світу з футболу 2018 року. До речі, у нас вже є хороший досвід такої роботи при організації зимової Олімпіади в Сочі, Універсіади в Казані та інших великих заходів. Потрібно активніше цей досвід розширювати і застосовувати».

«Для залучення іноземних туристів, можливо, варто передбачити подальше спрощення деяких візових формальностей, наприклад, розширити практику застосування групового безвізового обміну. Можна зробити це для всієї групи країн, які ми називаємо країнами БРІКС. Зараз така практика застосовується у стосунках із Китайською Народною Республікою, у рамках угоди про безвізові групові туристичні поїздки».

Це хто ж у здоровому глузді і тверезій пам'яті з Кримом безвізовий режим встановить? Північна Корея? Навіть ваші власні туристи їхати туди не хочуть, а ви хочете іноземців загнати.

Втім, як все виправити знає Аксьонов. Ні, не повернути Крим Україні, а дозволити «розпиття вина в санаторно-курортних та інших оздоровчих закладах».

«Звичайно, елементарна логіка підказує, що, напевно, правильно вирішити. Тому що людина вийшла за ворота і все, і купила все, що хочеш. Який сенс забороняти? », - Путін схвалює.

Український президент Петро Порошенко вже назвав приїзд Путіна в анексований Крим викликом для цивілізованого світу і продовженням сценарію нагнітання ситуації на Донбасі. А візит Медведєва особливого ажіотажу не викликав. Може тому що він десь заснув?

Коментарі