•  

Путін — ворог народу, якого потрібно вбити, – Анатолій Гриценко

220

Екс-міністр оборони України  пояснив свою заяву про вбивство Путіна.

«Коли я стояв у студії одного з каналів, і мені сказали: «Чи не вважаєте ви потрібним, аби зараз до Києва завітав Путін?», я відповів – якщо зараз він зараз сюди приїде, коли гинули наші солдати, то його вб’ють», — заявив Гриценко в інтерв’ю виданню «Спецкор».

«А якщо український солдат побачить, наприклад, російського міністра оборони? Чи повинен він кинути свою зброю?» — додав Гриценко.

Також, політик відповів на запитання, чи вважає він, що ліквідація Путіна вирішить проблему агресії Росії проти України: «Я розумію, що Путін, це не лише Путін. Це небезпека від самої Росії. Вона була і раніше, і буде у майбутньому. І не тільки від Росії.»

Нагадаємо, раніше екс-міністр оборони України заявив , що Путін є головним ворогом всієї країни, якого необхідно усунути. Про це він заявив в рамках проекту «55 на 5» на ICTV.

Ще у 2014-му Гриценко говорив про необхідність вбити Путіна, і за цей час його позиція не змінилась. «Він ворог усієї держави, а відповідно і мій як громадянина України». – додав він.

Гриценко також заявив, що виступає за нормальні відносини з державами–сусідами, проте армію та спецслужби потрібно продовжувати зміцнювати.

Посилання на джерело: https://www.kavkazcenter.com/russ/content/2018/...

Коментарі