•  

​Путін засекретив секретні могили секретної війни

220
​Путін засекретив секретні могили секретної війни


Кремлівський ватажок своїм указом зробив секретними відомості, які «розкривають втрати особового складу в мирний час в період проведення спеціальних операцій».

Раніше в Росії офіційно були засекречені лише втрати у воєнний час. Наприклад, втрати в Чечні були засекречені «для збереження морального духу військ».

Також указ робить секретними відомості про осіб, «які вивчаються в цілях їх залучення до співробітництва на конфіденційній основі» з Міністерством оборони, Службою зовнішньої розвідки та ФСБ.

Раніше секретними були відомості лише про діючих стукачів.

З моменту захоплення Росією Криму і вторгнення на Донбас Москва нахабно заперечує факт агресії та участі своїх військ у боях проти української армії.

Путін спочатку заперечував анексію Криму російськими військами, а коли зрозумів, що захоплення зійшло йому з рук, публічно оголосив, що «особисто командував цією операцією».

Тема прихованої участі російських військ у війні проти України як і раніше є предметом дискусій і суперечок. Хоча, як можна приховати війну і війська?

Вся ця ганебна гра є наслідком боягузтва Заходу. Як і у випадку з демонстративним вбивством польської військово-політичної еліти на чолі президентом країни члена НАТО Качинським, Захід де-факто прийняв російські правила гри і поки не виявляє ознак волі припинити агресора.

А це в свою чергу, провокує Росію і особисто Путіна на нові агресивні дії.

Відділ моніторингу

Коментарі