•  

​Рабин перешкодив відправці на нари резидента КДБ-каналу «Раша тудей» в Америці

220
​Рабин перешкодив відправці на нари резидента КДБ-каналу «Раша тудей» в Америці

Т.зв. «Президент» КГБ-каналу «Раша тудей» в Америці, 52-річний уродженець Москви Олексій Язловскій уникнув відправки на нари і за ухилення від сплати податків відбувся всього 1 роком умовно.

Чекістові Язловскому загрожувало до трьох років на нарах і штраф на суму до чверті мільйона доларів.

Уникнути відправки до в'язниці карному злочинцеві допоміг його особистий рабин Мойше Фарбман, який служив у Лондоні, Петербурзі та Вашингтоні. Рабин написав до одноплемінних суддів проникливий лист, в якому зокрема говорилося:

- Я знаю Олексія як його рабин і його особистий друг впродовж семи років. Мене завжди вражали його доброта і щедрість, які поширювалися як на його рідних і друзів, так і на його синагогу і безліч благодійних починань.

Язловскій одружений на Світлані Рябій, тітці кореспондента газети Washington Free Beacon Алана Гудмана

Язловскій розповів у свою чергу судді, що «в 1991 році я переїхав з Радянського Союзу в Америку ... і негайно приступив до роботи ... над досягненням американської мрії».

Нагадаємо, що після того, як КДБ відкрито захопило владу в Росії в результаті державного перевороту в серпні 1991 року, всі чекісти в Москві і провінції теж почали працювати над досягненням американської мрії. Найбільше в цьому досяг успіху майор КДБ В. Путін, накрав з тих пір в особисту кишеню не менше 200 мільярдів доларів. Все кошерно.

Що писав судді адвокат Язловского К. Каплан, який раніше захищав іншого російського кримінальника, генерала ГРУ, торговця зброєю Віктора Бута, - невідомо, оскільки багато документів цього елітного справи чомусь засекречені.

Відділ моніторингу

Коментарі