•  

Рабінович: Льовочкіну вже передали всі документи щодо арешту вілли у Франції

770
Рабінович: Льовочкіну вже передали всі документи щодо арешту вілли у Франції

Спроба народного депутата від «Опозиційного блоку» Сергія Льовочкіна спростувати інформацію про арешт його вілли в Ніцці французьким судом була зроблена дуже поспішно.

Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловив народний депутат України, голова парламентського підкомітету з прав людини і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович.

Політик зазначив, що копії документів, що підтверджують арешт нерухомого майна Льовочкіних у Франції, вже є в розпорядженні ЗМІ.

«Не варто було поспішати, пан Льовочкін, через прес-службу спростовувати очевидне. Поспіх оманливий. Досить було заглянути на мою сторінку в Facebook – і переконатися в наявності документів на арешт французьким судом майна сім’ї Льовочкіних – на фантастичну суму в 1 млрд 800 млн. Ці документи є на руках у десятків або навіть сотень журналістів», – написав Рабінович.

«Навіщо спростовувати незаперечне? Навіщо знову обманювати? Я перебуваю у Франції – і готовий спеціально для пана Льовочкіна зробити репортаж з суду, який виніс таке справедливе рішення», – додав народний депутат.

Він також опублікував копії документів з французького суду, про які йде мова.

Пізніше він повідомив, що за оновленою інформацією нардепу Льовочкіну вже передані всі відповідні документи.

«Пан Льовочкін тільки що отримав від свого адвоката (який зв’язався з нашим юристом у Франції) повну інформацію про арешт свого маєтку», – написав Рабінович.

Коментарі