•  

​Рабинович пояснив, чому режиму Путіна кінець

880
​Рабинович пояснив, чому режиму Путіна кінець


Росією керують юридичні, політичні, економічні та фінансові дегенерати. Їх «менеджмент» вже сьогодні призводить до того, що економіка Росії влетить в бетонну стіну, вона вже почала це робити, а це, у свою чергу, призведе до краху путінського режиму.

Таку думку висловив відомі фінансовий інвестор Слава Рабинович на своїй сторінці в Фейсбук.

«Законів економіки не скасувати, а Росію в КНДР не перетворити. Щоб перетворити Росію в КНДР потрібно було запускати цей процес 20 років тому і рухатися до перетворення поступово і поступально. Замість цього, всі 20 років Росія рухалася шляхом інтеграції у світову економічну систему, у світову фінансову систему і в систему міжнародної торгівлі. Включаючи всі роки правління Путіна до 2014 року», - пише фінансист.

«Але Путін почав руйнувати капіталізм в Росії з липня 2003 року, і будувати бандитський неофеодалізм в окремо взятій країні. Бандитський неофеодалізм несумісний з капіталістичною економічною системою, - зазначає він. - У 2008 вона дала серйозний збій, у 2011 збій повторився, а з 2013 це був уже не збій, а системна економічна криза прямо на горизонті. Після цього Путін почав «маленьку переможну войнушку», для приховування своєї державної зради, розвалу державних інститутів, порушень Конституції і руйнування капіталізму. Але в цій війні відразу щось пішло не так », - зазначає Рабинович.

«Кинувши сірник в середину України, пів-України, як він сподівався, не відвалилося, - констатує Рабинович. - Послав генетичний мотлох на схід України, Путін отримав збитий Боїнг. Юридичний і політичний дебілізм щодо Криму з'явився самострілом в коліно. Загальні санкції закатали дегенератів в асфальт, разом із залишками економіки. Росія перетворилася на міжнародного ізгоя - політично, економічно і фінансово. Вона стала токсичною. Путін перетворився на міжнародного ізгоя, недоговірного упиря, що бреше лідерам світових держав в очі».

Причому, як зазначає експерт, все це Путін зробив не в кращі для Росії часи. Коли сукупний зовнішній (валютний) борг російських компаній досяг астрономічної агрегированної суми в 600 мільярдів доларів США - рекорд корпоративної заборгованості за всю історію пострадянської Росії.

Коли сукупний зовнішній (валютний) борг російської банківської системи досяг астрономічної суми в 200 мільярдів доларів США - проти 18 мільярдів доларів в 1998 році і 180 мільярдами доларів в 2008 році.

Коли Росія є чемпіоном всіх часів і народів по імпортозалежності. Поточний рівень імпортозалежності Росії такий, що він є історично максимальним за всю історію Росії - пострадянської, радянської та до-радянської.

«Все це зробили Путін, за останні 12 років, - зазначає Рабинович. - Росією керують юридичні, політичні, економічні та фінансові дегенерати. Економіка Росії влетить в бетонну стіну, і вже почала це робити. Режиму Путіна - кінець».

Коментарі