•  

«Розборки» з «Правим сектором»

490
«Розборки»  з «Правим сектором»

На Полтавщині затримали 70 осіб, які перевозили зброю та «коктейлі Молотова». Це трапилося 12 квітня  близько 16.00 на блок-посту в селищі Чутове, поблизу кордону Полтавської та Харківської областей, Працівники міліції зупинили тут 4 транзитних автобуси та вісім автомобілів, у пасажирів яких виявлено велику кількість засобів, що використовуються для масових заворушень, у тому числі холодну зброю та «коктейлі Молотова». Колона рухалася в напрямку Харкова.

image

В даний час особи дають свідчення слідчим. На місці затримання працює оперативно-лідча група. Співробітники міліції з’ясовують, куди і з якою метою прямувала настількичисельна організована і озброєна група громадян. Зазначена група осіб на територію Харківської області не допущена.

Представники «Правого Сектора» та інших патріотичних організацій заявили, що це "їх люди". На переговори з представниками ПС, які  зібралися під готелем «Київ» у Полтаві,  приїздили начальник УМВС Іван Корсун і голова облради Петро Ворона. Активісти вимагають звільнення членів організації і погрожують пікетувати УМВС. 

Коментарі