•  

Реформа юстиції запрацювала на Полтавщині

880
Реформа юстиції запрацювала на Полтавщині


Ще з 1-го травня припинилося надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації бізнесу та речових прав територіальними органами юстиції, повноваження яких не були достроково припинені на підставі розпоряджень Уряду.


Вже зараз по Полтавській області послуги у сфері державної реєстрації надають 77 суб'єктів, 7 акредитованих суб'єктів, а також приватні та державні нотаріуси.

Як розповідає голова територіального управління юстиції у Полтавській області Ірина Пашко, запроваджено пілотний проект в частині забезпечення прийняття та видачі документів під час реєстрації громадських формувань місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

- Наразі одними з найбільш популярних та затребуваних сервісів Мін'юсту на сьогоднішній день є видача свідоцтв про народження дітей безпосередньо в пологовому будинку - розповідає Ірина Пашко.

Полтава стала дев'ятим містом в Україні, де можна отримати таку послугу. Сьогодні загальна кількість закладів охорони здоров'я, де є такі фронт-офіси - 21 по усій області та по 2 у Полтаві і Кременчуці.

Коментарі