•  

«Регіонала» призначив губернатор Полтавщини своїм першим заступником

7040
«Регіонала» призначив губернатор Полтавщини своїм першим заступником

Головко таки протиснув на посаду першого заступника екс-регіонала Пісоцького, який п'ять років рвався до влади.

Голова Полтавської облдержадміністрації Валерій Головко має намір представити сьогодні свого нового першого заступника, яким став Андрій Пісоцький.

Документи на призначення Андрія Пісоцького прийшли вчора з Адміністрації Президента.

До нещодавнього часу політична діяльність Андрія Пісоцього була тісно пов’язана з Партією Регіонів.

Андрій Пісоцький 2010 року балотувався до Полтавської міськради від Партії Регіонів. Після невдачі перейшов до політсили Наталії Королевської «Україна – Вперед!», яку асоціюють з Олександром Єфремовим, від цієї партії у 2012 році Пісоцький намагався потрапити до Верховної Ради під 17 номером у списку, але також марно.

За даними джерела «Останнього Бастіону» в облдержадміністрації, губернатор Валерій Головко наприкінці березня повернувся до спроб просунути Андрія Пісоцького на посаду свого першого заступника. Вперше Головко спробував зробити Пісоцького заступником одразу після свого призначення – наприкінці минулого року, одночасно з’являлася інформація про імовірність призначення Пісоцького головою обласного осередку БПП.

В минулі тижні Пісоцький негласно проводив в облдержадміністрації співбесіди з кандидатами на посади голів райдержадміністрацій.

Коментарі