•  

Рейдери-сепаратисти з Росії знову взялися за Хорольський завод

6271
Рейдери-сепаратисти з Росії знову взялися за Хорольський завод

Матеріал розміщено у рамках рубрики ВІЛЬНА ТРИБУНА

Автор Матвій М., місто Київ. 

09.07.2016 року близько восьмої ранку озброєною групою невідомих осіб без розпізнавальних знаків на чолі зі старшим слідчим Шевченківського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві Жадлун Світланою Сергіївною було здійснено невдалу спробу незаконного проникнення на територію ТОВ "Хорольський завод дитячого харчування". 


Вищезазначені особи прибули до стін підприємства у супроводі колишнього голови наглядової ради ПАТ "Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів" Почепа Володимира Анатолійовича, попереднього інвестора-власника, що з жовтня 2015 року перебуває у міжнародному розшуку та має заборону на в’їзд в Україну, Сажинова Георгія Юрійовича, незаконно проголошеного тимчасового генерального директора ПАТ "Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів" Тараторіна Олександра Георгійовича, проти якого порушено не одну кримінальну справу та осіб, особистість яких не встановлено.


При цьому слідчий, як службова особа, намагався умисно вчиняти дії, що явно виходять за межі наданих йому прав і повноважень. Тобто було порушено процес діяльності у рамках правового поля починаючи від супроводу представниками приватної охоронної фірми до трактування судової ухвали з огляду на власні інтереси. Жадлун С.С. та близько 30-ти озброєних людей у масках і без, прикриваючись наявністю ухвали суду, відразу, не встановивши власника та не забезпечивши присутності його особисто чи представників, що могли б відповідати за його інтереси, спробувала потрапити до будівлі ТОВ "Хорольський завод дитячого харчування". На прохання юристів заводу представитись слідчий довгий час не реагував, всіляко ухиляючись від прямої розмови, надання інформації по змісту ухвали та постійно радячись по телефону з невідомою особою. Усі спроби поговорити мали одну відповідь: "не заважайте проводити слідчі дії".

Почувши про виклик представників районного відділу поліції юристами заводу, Світлана Сергіївна розкрила свою особистість та зачитала ухвалу Шевченківського районного суду міста Києва від 07.07.2016 року про право проведення обшуку ПАТ "Хорольський молококонсервний комбінат дитячих продуктів" за місцем реєстрації Полтавська обл., Хорольський район, м.Хорол, вул.Молодіжна, 17. Побачивши витяг з державного реєстру, відповідно до якого ПАТ знаходиться у місті Дніпро Дніпропетровської області, а за адресою, згаданою в ухвалі - лише ТОВ, слідчий продовжував спроби потрапити на територію заводу та провести обшук підприємства, відокремлюючи необхідний текст від контексту ухвали, стверджуючи, що адреса співпадає, а все інше не має значення.

Неможливо не помітити нейтральну позицію представників місцевої поліції, які намагались відсторонитись від виниклої ситуації, взявши на себе роль пасивних посередників між сторонами конфлікту. Самі ж гості заводу, зрозумівши допущену помилку з адресою, а також можливі наслідки своїх протизаконних дій, між штурмом зачинених дверей та тихим від’їздом, обрали другий варіант, поступово залишивши прохідну підприємства.

На підставі неправомірних дій старшого слідчого Шевченківського управління поліції Головного управління Національної поліції у місті Києві Жадлун Світлани Сергіївни, спираючись на порушення ст.365 КК України про перевищення влади або службових повноважень, від потерпілої сторони (ТОВ «Хорольський завод дитячого харчування») до поліції подано відповідну заяву.

Коментарі

  • Матвій Митрофанов (22 липня 2016, 09:51)

    Безглуздо закривати очі на тандем представників правоохоронних органів з російськими бандитами. Доки всі ми будемо незалежними спостерігачами?! В Росії судять, так давай тікати в Україну. Тут все можна. Доки у влади такі телепні, що за наживу й рідних продадуть, про ніяку незалежність і мови йти не може!