•  

Рекет із міської влади та «мєнтів» наїхав на підприємців ринку «Скобяний» у Полтаві

4513
Рекет із міської влади та «мєнтів» наїхав на підприємців ринку «Скобяний» у Полтаві

Вимагали 500 грн із кожного підприємця за ведення підприємницької діяльності.

Рекетири з представників міської влади та недолюстрованих кадрів із правоохоронних органів вимагали хабарі та погрожували полтавським підприємцям «Скобяного» ринку сьогодні в Полтаві.

Як повідомили самі підприємці, підозрілі особи з’явилися о 10 годині ранку в районі «Скобяного» ринку. Рекетири представилися членами комісії з благоустрою міста та дільничним. Останній був у цивільній формі. Вони вимагали в підприємців 500 грн за дозвіл на продовження підприємницької діяльності. В іншому випадку погрожували конфіскувати товар.

Окремі підприємці відмовилися платити хабар. Власники товару зазначили, що мають усі дозволи на торговельну діяльність і сплатили всі податки у міський і державний бюджет. Вони викликали правоохоронців і подали їм заяву про вимагання коштів і прикривання незаконної діяльності невстановленими особами.

Звертаємо увагу правоохоронних органів на факт кришування міською владою незаконної діяльності «рекетирів». Надаємо світлини представника, що представився членом комісії з благоустрою та дільничного.

Угорі – представник благоустрою за роботою

Праворуч на фото – дільничний 

Коментарі

  • Алина Камко (11 вересня 2016, 23:07)

    А малиновые пиджаки снова будут в моде?

  • Антон Ярема (10 вересня 2016, 21:24)

    Сплошное н*ебалово, и никакого контроля правоохранительных органов.

  • Галечка Мужалова (10 вересня 2016, 20:58)

    Пареньку сверху не хватает золотого зуба, а так вылитый криминал.