•  

Релігія захистила 8 полтавців від армії

2420
Релігія захистила 8 полтавців від армії

На Полтавщині 8 громадян не проходитимуть військову службу через релігійні переконання.
Про це розповіли під час засідання обласної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби при облдержадміністрації.
Під час неї представники Департаменту соціального захисту населення та Полтавського обласного військового комісаріату розглянули 8 заяв від громадян, які не можуть проходити військову службу через релігійні переконання.
Кожен із заявників був представником віросповідань та течій, що забороняють їм тримати у руках зброю.
Після обговорення і розгляду заяв, депутати прийняли рішення направити молодих людей на альтернативну службу, що є невійськовим аналогом традиційної.
Вони будуть проходити свою службу на державних та комунальних підприємствах, установах і організаціях.
Проте, як запевнили учасники комісії, у разі ухилення останніх від служби або вчинення ними незаконних дій, обласна комісія скасує своє рішення і чоловіки будуть змушені йти до армії.
Згідно з законом № 5462-VI від 16.10.2012, на альтернативну службу направляються громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу і особисто заявили про неможливість її проходження як такої, що суперечить їхнім релігійним переконанням, документально або іншим чином підтвердили істинність переконань та стосовно яких прийнято
відповідні рішення. Така служба проходить 2 роки і 3 місяці.

Олександр Гуцул

Коментарі