•  

Ремонт аеропорту «Полтава» знову подорожчав

330

Нещодавно полтавський аеропорт, вперше після реконструкції, прийняв пасажирський літак Як-40. Попри запевнення представників влади про готовність летовища для прийому рейсів, ремонтні роботи в аеропорту «Полтава» і досі тривають. 

Нині Полтавське обласне комунальне підприємство «Аеропорт– Полтава» оголосило новий тендер на реконструкція периметрової огорожі аеропорту згідно вимог авіаційної безпеки ПОКП «Аеропорт-Полтава». Згідно тендерної документації на порталі Prozorro, очікувана вартість робіт складає 40 196 760 гривень.

https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-07-19-002258-b

В аукціоні на проведення ремонтних робіт взяли участь 4 компанії.

Наразі ПОКП «Аеропорт-Полтава» вирішує чи віддавати тендер підприємству ТОВ "КОНСТРУКТ-БЕТОН", яке запропонувало найменшу ціну.

Довідково, компанія ТОВ "КОНСТРУКТ-БЕТОН" зареєстрована у Львові та раніше не брала участі у ремонтних роботах на полтавському летовищі. Згідно з даними порталу Prozorro компанія раніше брала участь лише в одних торгах і займалась утилізацією сміття державного підприємства «Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького». Також згідно з даними порталу Clarity Project підприємство ТОВ "КОНСТРУКТ-БЕТОН" має податковий борг у 40 тисяч гривень.

Чи віддасть ПОКП «Аеропорт-Полтава» тендер львів’янам? Дізнаємось найближчим часом.

Коментарі