•  

Ренат Ахметов інвестує кошти на видобуток газу в Полтавській області

1020
Ренат Ахметов інвестує кошти на видобуток газу в Полтавській області

Наразі один із найбагатших бізнесменів України Ренат Ахметов активно вкладає великі кошти у видобуток газу на території Полтавщини.

Цю інформацію повідомив голова постійної комісії Полтавської обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр Олександр Залужний.

«Найбагатша людина в Україні Ренат Ахметов активно інвестує на сьогодні кошти саме в розвиток видобутку газу на території Полтавщини», - зазначив Залужний.

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань паливно-енергетичного комплексу та використання надр депутати розглянули питання щодо розширення площі за однією ліцензійною ділянкою підприємства «Нафтогазвидобування», яке входить до найбільшої приватної вертикально-інтегрованої енергетичної компанії України ДТЕК.

Окрім цього Залужний додав, щоб стабільно наростити видобування газу на території України потрібні великі кошти, які наразі держава не має можливості вкладати. Саме тому є надія на приватні компанії, які можуть залучити інвестиції для того, щоб збільшити видобуток газу на території області. Однак ці компанії, окрім видобутку газу повинні нести й соціальну відповідальність за території, на яких вони ведуть господарську діяльність.

Коментарі