•  

Реставрацію Малої академії мистецтв завершать лише в 2017 році

440
Реставрацію Малої академії мистецтв завершать лише в 2017 році

Ремонт полтавської академії мистецтв закінчиться аж у 2017 році.

Про це розповів Начальник управління капітального будівництва у Полтавській області Володимир Годня. 

За його словами, на сьогоднішній день тривають роботи не з ремонту, як гадають пересічні полтавці, а саме з реставрації будівлі. А це є набагато складнішим і належить до четвертого рівня складності відновлювальних робіт.

— У зв’язку із погодними умовами виконавець припинив зовнішні штукатурні роботи і розпочав внутрішні — ремонт відкосів, заміна вікон. Хвилюватися через те, що ремонт триває – не треба, адже будівлю з самого початку заплановано здати у 2017 році – розповідає Володимир Годня.

Зазначимо, що у 2015 році, фірма «Укрінтербуд» виграла тендер на відновлювальні роботи Малої академії мистецтв. Загальна сума тоді складала 8,3 млн грн. Строком завершення робіт було визначено жовтень 2016 року. Проте через деякий час піцдписано ще одну угоду на 3 млн. грн. На сьогоднішній день строки перенесено на червень 2017 року. Жодного коментаря з цього приводу журналісти Останнього Бастіону так і не отримали.

Довідково: Будівля Малої академії мистецтв має більш як двохсотрічну історію і стала місцем навчання багатьох видатних полтавців. Серед них і Микола Васильович Гоголь.

Коментарі