•  

Режим «тиші» на Донбасі неодноразово був порушений зі сторони так званих «ДНР» і «ЛНР»

110
Режим «тиші» на Донбасі неодноразово був порушений зі сторони так званих «ДНР» і «ЛНР»

Сьогодні вранці розпочався ініційований Президентом «День тиші». Згідно попередніх домовленостей між українською владою і сепаратистами в цей день обидві сторони мають припинити вогонь. Проте, як повідомили в прес-центрі АТО на даний момент є підтвердження про шість випадків порушення режиму «тиша» з боку терористів самопроголошених республік.

Обстріли позицій українських військ здійснювались з використанням мінометів, автоматичного гранатомету АГС, зенітної установки ЗУ-23-2 та стрілецького озброєння. Сили АТО вогонь у відповідь не відкривали, проте у них є право адекватно реагувати на вогонь зі сторони противника.

У свою чергу ватажки «ДНР» і «ЛНР» заявили про порушення перемир’я зі сторони українських військ в районі населеного пункту Горлівка. Цю інформацію спростовують в прес-центрі АТО, стверджуючи, що таким чином бойовики планують ввести в оману світових експертів і приховати власні злочини на підконтрольних їм територіях.

Речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко, під час свого щоденного брифінгу з представниками преси розповів, що «День тиші» буде тривати рівно одну добу, після чого буде прийнято рішення про його продовження або скасування. Все залежатиме тільки від дій учасників конфлікту впродовж цих 24 годин.

Коментарі