•  

​Результати акції «Збери макулатуру – врятуй життя солдату»

330
​Результати акції «Збери макулатуру – врятуй життя солдату»


Волонтери прозвітувались про виконання акції «Збери макулатуру - врятуй життя солдату», що триває протягом місяця із 1 березня по 1 квітня.

По місту відкрили декілька пунктів прийому макулатури, до даної акції охоче долучилися учні місцевих шкіл, приносячи як власні книги, так і макулатуру зі шкільних бібліотечних фондів. Книги, що мають художню цінність волонтери виставляли на аукціон, де їх можна було викупити за певну суму. Стартова ціна - 3 гривні.

У Фейсбуці з'явилося повідомлення, де волонтери дякують всім учасникам акції, та перераховують школи-лідери у зборі макулатури: гімназія «Здоров'я» зібрала 970 кг, школа №11 - 881 кг, гімназія № 21 - 651 кг, Полтавський технікум транспортного будівництва - 510 кг, Полтавська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат для глухих дітей - 304 кг. За зібрану макулатуру небайдужі виручили 5300 гривень, які використають на потреби українських військових. Волонтери повідомляють, що не збираються зупинятися на досягнутому, адже їхня мета - зібрати 100 тонн.

Коментарі