•  

Результати цьогорічної роботи полтавських митників

110
Результати цьогорічної роботи полтавських митників

За інформацією управління Міндоходов в Полтавській області, загальний обсяг експортно-імпортних операцій в зоні діяльності митниці в 2014 році склав 1 мільярд 776 000 000 доларів. При цьому зовнішньоторговельне сальдо - позитивне (342 млн. доларів).

Імпорт товарів у Полтавську область здійснюють 70 країн світу, в той час як Полтавщина експортує свої товари у 83 країни.

Найбільший експорт з Полтавщини спостерігається до Словаччини, Азербайджану, Єгипту, Польщі, Німеччини, Угорщини, Туреччини та Вірменії.

У той же час помітно зменшилися експортні поставки до Росії, Австрії, Молдови, Чехії, Казахстану, Білорусії, Литви, Грузії, Італії і Туркменістану.

Основні експортовані товари: залізничні локомотиви, обладнання і механічні пристрої, продукти неорганічної хімії, збільшився експорт зернових культур. Разом з тим зменшився імпорт товарів з Росії, США, Китаю, Німеччини, Казахстану, але збільшився з Білорусі, Японії та Мексики.

Головними імпортованими товарами області значаться мінеральне паливо, машини та запчастини до них, електрообладнання і тютюн.

Також у 2014 році було вилучено предметів на 115 мільйонів гривень. Більшість правопорушень були пов’язані із незаконним переміщенням на митну територію України продуктів харчування та тютюну. На даний час митницею розглянуто 37 справ про порушення митних правил з накладенням штрафу на суму близько 650 тис. грн.

Відділ моніторингу «Останнього Бастіон»

Коментарі