•  

Результати опитування «Чи охоче полтавці жертвують гроші у благодійні скриньки?»

2420
Результати опитування «Чи охоче полтавці жертвують гроші у благодійні скриньки?»

Волонтери Полтавської обласної благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» провели соціологічне опитування «Чи охоче полтавці жертвують гроші у благодійні скриньки?».

Перший заступник директора ПОБО «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» Андрій Олєйніков повідомив, що в даному опитуванні взяли участь 400 пересічних мешканців міста Полтави, віком від 20 до 60 років, які відповіли на зазначені запитання та висловили своє бачення.

Андрій Володимирович зазначив, що в останній час відбуваються великі активності різних благодійних організацій щодо збору коштів на різні цілі, будь то на лікування, закупівлю обладнання, проведення заходів, тощо, при цьому волонтерські скриньки, як правило пустими не бувають.

Результати опитування:

На запитання «Чи жертвуєте Ви гроші, коли до Вас підходить волонтер із скринькою?»:

- Так, відповіли 312 опитаних;

- Ні , відповіли 88 опитаних.

На запитання «Чи цікавить Вас, яка організація збирає гроші та на які цілі?»:

- Ні, але гроші жертвуємо, відповіли 138 опитаних;

- Так, цікавить, якщо переконають, то гроші дамо, відповіли 174 опитаних;

- Взагалі, не цікавить на які цілі та хто збирає, бо грошей й так мало, 88 опитаних.

Як свідчать результати опитування, полтавці охоче жертвують гроші у скриньки, але не дуже цікавляться на які саме цілі й якій організації вони віддають гроші на вулиці. Зазначимо, що ПОБО «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» через волонтерські скриньки гроші не збирає, тому, якщо такий випадок має місце, слід повідомити асоціацію, або правоохоронні органи.

Олександр Сергєєв

Коментарі