•  

Результати опитування на тему: "Чи користуються полтавці послугами психологів"

770
Результати опитування на тему: "Чи користуються полтавці послугами психологів"

Працівники Полтавської обласної благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» 7-8 лютого провели соціологічне опитування «Чи користуєтесь Ви послугами психологів?» та «Чи є у Вас сімейний психолог?».

Перший заступник директора ПОБО «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» Андрій Олєйніков повідомив, що в даному опитуванні взяли участь 500 (відповідно 250 жінок та 250 чоловіків) пересічних мешканців міста Полтави, віком від 20 до 60 років, які відповіли на зазначені запитання та висловили своє бачення.

Результати опитування:

На запитання «Чи користуєтесь Ви послугами психологів?»:

- з опитаних 250 чоловіків послугами психолога користувалось 8 чоловіків;

- з опитаних 250 жінок жінок з психологом мають справу 57 жінок.

На запитання «Чи є у Вас сімейний психолог?»:

- всі опитані чоловіки відповіли «ні»;

- жінки, в свою чергу звертаються до сімейного психолога – 21 з числа опитаних.

Серед відповідей були самі, різноманітні. Так, серед причин спілкування з психологами, прихильники вважають, що: «Немає більше з ким поділитись наболілим», «Не знають, що робити, взагалі», «Через пригнічений настрій», «Всі мої знайомі так роблять», «Зараз так модно».

Серед тих, хто не користується послугами психолога були відповіді: «Це дуже дорого коштує», «Це не потрібно!», «Не довіряю стороннім людям» та ін..

За результатами опитування спостерігається тенденція категоричного не сприйняття чоловіками психологів. Жінки, не тільки користуються послугами психологів, а й довіряють сімейним психологам своїх рідних та близьких.

Коментарі