•  

Результати ЗНО-2014 свідчать про серйозні проблеми в українській середній освіті - Лікарчук

900
Результати ЗНО-2014 свідчать про серйозні проблеми в українській середній освіті - Лікарчук

Результати ЗНО-2014 показали, що в українській середній освіті дуже багато серйозних проблем. Це можна побачити, проаналізувавши результати ЗНО-2014.

Про це заявив директор Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук під час прес-конференції у Харкові, повідомляє агентство УНІАН.

«Природничо-математична освіта в українських школах перебуває на катастрофічно низькому рівні. З тестами з математики не впоралися 43% абітурієнтів (набрали до 10 балів). Жоден абітурієнт в Україні не набрав максимальної кількості балів (200 балів) із фізики. З біології максимальну кількість балів набрав 1 із 80 тисяч абітурієнтів» - сказав Лікарчук.

За його словами, у гуманітарних науках стан речей не набагато кращий.

«Тест з історії України, який у країні писали 130 тисяч абітурієнтів, на максимальну кількість балів склали тільки чотири особи. При цьому із них тільки один випускник поточного року навчання, решта – абітурієнти 1955, 1978, 1972 років народження» - зазначив Лікарчук.

Він також розповів, що при складанні тесту з англійської мови 25% абітурієнтів навіть не приступили до виконання творчого завдання «Напиши лист товаришу англійською мовою».

При цьому Лікарчук підкреслив, що всі тести за всіма показниками були середнього рівня складності. За його даними всього набрали 200 балів хоча б з одного предмету 55 абітурієнтів. Всього 5 абітурієнтів в Україні отримали по 200 балів із трьох предметів і 50 абітурієнтів 200 балів отримали з двох дисциплін. За матеріалами УНІАН

Коментарі