•  

РФ обіцяє посилити авіаудари у Сирії

110
РФ обіцяє посилити авіаудари у Сирії

Міністерство оборони Росії пообіцяло посилити інтенсивність авіаударів російської авіації по об'єктах у Сирії.

У генштабі збройних сил РФ заявили, що за три доби російська авіація здійснила більше 60 бойових вильотів і зуміла завдати серйозних збитків матеріально-технічній базі радикальному угрупованню "Ісламська держава".

"Наша розвідка показує, що бойовики залишають території, що знаходяться під їхнім контролем. Паніка та дезертирство почалися серед їхніх рядів", - заявив представник генштабу РФ полковник Андрій Картаполов.

"Близько 600 найманців залишили свої позиції і намагаються потрапити назад до Європи", - додав він.

У міноборони РФ також додали, що у майбутньому мають намір завдавати ударів частіше. Об'єктами атак мають стати пункти управління, склади з боєприпасами, заводи із виробництва зброї і табори підготовки бойовиків.

При цьому російські військові заперечили звинувачення у тому, що удари завдаються не по об'єктах ісламістів, а по позиціях поміркованої опозиції президенту Сирії Башару Асаду.

Російська авіація почала завдавати удари по об'єктах у Сирії 30 вересня. Операцію санкціонувала Рада Федерації РФ у відповідь на запит військової допомоги від Башара Асада.

Після початку бомбардувань правозахисні організації заявили, що удари завдаються по районах, у яких взагалі немає бойовиків, а жертвами атак стають цивільні.

Останній Бастіон

Коментарі