•  

Ритуальні танці бичка Мамая

6600
Ритуальні танці бичка Мамая

Нинішній міський очільник Полтави Олександр Мамай та його політпартія "Совість України" протягом 26-31 серпня вітали дітей, які в цьому році підуть у перший клас. Скарги на підкуп батьків через подарунки дітям непоодинокі, але особливо вражають самі "подарунки", які ажняік не порадували батьків. 

Отриманий подарунок - тотемного бичка, що витанцьовує ритуальні танці й прославляє Новий, 2009 рік російською мовою прокоментував один із батьків:

Для багатьох маленьких дітлахів 1 вересня - дуже велике свято. Вони підуть перший раз у перший клас, уперше стануть на поріг школи. Про те, щоб зробити дітям свято потрурбувалася політична партія нашого міського голови Олександра Мамая і, звісно, сам Олександр Федорович.

Одне тільки питання, чи є у партія Мамая та в нього совість, чи немає? Давайте дамо колективну відповідь. Подивіться на подарунки міського голови та "Совісті" діятм до 1 вересня. Канцелярські товари в одному пакеті "Совісті" - дуже гарний подарунок, який дозволяє як-не-як економити сімейний бюджет. А в додаток до цього Олександр Федорович подарував нам усім ось таких бичків. 

Рік бика, як ви пам'ятаєте, був у 2009 році. Мамай, мабуть, забув, що 2015 рік - це рік кози, то ж треба було дарувати кізоньку чи вівцю хоча б. Щоб дитина та батьки не розачаровувалися в "Совісті", яка не подарувала бичка, а, перепрошую, збагрила. 

Мамай та "Совість" зіпхнули те, що гнило роками в закромах партії. І на тих бичків, які вже нікому не потрібні Мамай та його "Совість" наліпив з "Макдональдсу" етикетки 2015 року. Що ж то за тавро на вусі в бичка? Тавро совісті, якої немає і, мабуть, полтавці й не дочекаються, коли вона з'явиться.

Шановний Олександре Федоровичу, ви так піклувалися про нас, про наших діток, а чому ж ви не попклувалися про свою совість, про свою честь, гідність, імідж, укінці-кінців.

Ви виставили себе і свою партію на всеміське посміховисько. Ще раз подивіться на танці бичка, що йде на забій і зробіть висновки самі для себе.

Коментарі