•  

Робоча група виявила непрозорість формування тарифів

1320
Робоча група виявила непрозорість формування тарифів

Встановлення тарифів на енергоносії та компослуги відбулося без належного обгрунтування і вимагає проведення додаткових розрахунків для коригування.

Робоча група Верховної Ради, створена для розслідування обґрунтованості підвищення комунальних тарифів для населення, виявила непрозорість у формуванні ціни. Про це йдеться в звіт робочої групи, який повинен бути представлений у Верховній Раді, пише Дзеркало тижня.

Аналіз матеріалів за обсягом природного газу, фактично спрямованого для потреб населення в 2013-2014 роках, і планового на 2015 рік свідчить про існування різних джерел даних, які мають між собою відмінності. Тому офіційні дані є лише прогнозними. Джерелом аналізу показників була як публічна інформація, так і дані, які надавалися до розгляду робочої групи за зверненням комітету народних депутатів - членів робочої групи.

Як зазначається, НАК Нафтогаз України надав два різних прогнози потреби у споживанні газу населенням і підприємств комунальної теплоенергетики на 2015 рік за зверненням депутата Бабака, що створює передумови для недовіри офіційними даними. Згідно з офіційною позиції, використання природного газу для потреб населення передбачено тільки з ресурсу товарного газу власного державного видобутку ПАТ Укргазвидобування. Імпортований газ повинен використовуватися для потреб населення у разі недостатності власного державного видобутку. У звіті будуть наведені приклади, які доводять, що закачування та відбір газу в підземні сховища відбуваються непрозоро і спотворюють дані балансу газу.

Наприклад, знайдено невідповідність даних по залишках НАК Нафтогаз України в підземних сховищах ПАТ Укртрансгаз, де різниця становить майже 1,5 млрд куб м.

"Відповідно, при вищенаведених обставинах, інформація про необхідність використання обсягів імпортованого газу для потреб населення не має підтвердження, в зв'язку зі змінами даних щодо закачування і відбору газу власного видобутку в актах і причин прийняття таких рішень, невідповідності даних по залишках в підземних сховищах Нафтогазу і дані балансу надходження та розподілу обсягів природного газу в Україні за 2013, 2014 і 2015 роки можна вважати достовірними і такими, що підлягають більш детальному аналізу і перевірці ", - йдеться у звіті.

Показники фінансової звітності НАК Нафтогаз України за 2014 рік, які підтверджені висновком аудитора і знаходяться у відкритому доступі на сайті компанії, свідчать про те, що 4,9 млрд куб м газу враховуються як запаси, що, на думку аудиторів, є некоректним. "У Прогнозному балансі 2015 відсутня інформація стосовно відбору газу власного видобутку з ПСГ в обсязі, що за розрахунками становить 1795 млн куб м. Це є також свідченням недостатньої прозорості показників затвердженого балансу", - сказано в звіті.

"Підсумовуючи, відповідно до даних аналізу балансів надходження та розподілу природного газу в Україні за 2014-2015 роки, можна зробити висновок, що придбання обсягів імпортованого газу у першому кварталі 2015 для потреб населення за цінами, які перевищували 3500 грн / тис м куб , не мало підстав і могло привести до завищення цін / тарифів на газ для потреб населення і на компослуги ", - додають експерти.

Щодо тарифів на теплову енергію для населення, послуги централізованого опалення та постачання гарячої води, аналіз тарифів різних ліцензіатів показав не тільки істотні відмінності в їх розмірах, але і значні відмінності в структурі.

Щодо значення питомих тепловитрат на опалення будинку в опалювальний період. "Є ознаки необхідності можливого перегляду роздрібних цін на газ, що використовується для потреб населення, затверджених постановою НКРЕКП, та перегляду органами місцевого самоврядування питомих норм витрат тепла на централізоване опалення для тих будинків, які були введені в експлуатацію за проектами після 1 липня 2007 року. Інформація про виробничі показники формування тарифів така, що дає підстави вважати її недостовірною, в першу чергу, це стосується показників обсягу надходження і розподілу природного газу ", - йдеться у звіті.

Як зазначається, формат балансу надходження та розподілу газу в Україні є непрозорим і не дає інформації про залишки газу в ПСГ на початок і кінець планового періоду.

Відсутня практика уточнення звітних показників балансу надходження та розподілу природного газу в Україні, що створює прецедент використання різних даних в дискусіях щодо обґрунтованості тарифів, які неузгоджені між собою.

Обсяг споживання газу безпосередньо населенням і газу на виробництво теплової енергії для населення в прогнозному балансі надходження та розподілу природного газу в Україні на 2015 рік є завищеними і має бути переглянутий з урахуванням наведених зауважень. Оцінка в необхідності імпортного газу для населення має ознаки завищення.

"У зв'язку з цим, є ознаки необхідності перегляду роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення. Встановлення цін / тарифів на енергоносії та комунальні послуги відбулося без належного обгрунтування і вимагає проведення додаткових розрахунків для їх коригування", - йдеться у звіті.

Відділ моніторингу

Коментарі