•  

Батьки трирічного хлопчика сподіваються на допомогу полтавців

480
Батьки трирічного хлопчика сподіваються на допомогу полтавців

Маленький Іван Цепковський з Полтави народився зовні здоровим. Однак пізніше почали виникати певні підозри: малюк не міг самостійно сісти, не робив спроб повзати. Утім  лікарі заспокоювали, що, мовляв, нічого страшного не відбувається: затримка розвитку тимчасова, спричинена завчасним народженням. Та на 7-му місяці життя малюка після ретельного обстеження хлопчикові поставили страшний діагноз: «загроза ДЦП».

Розпочалися безперервні курси масажу, ЛФК, фізіотерапії, медикаментозне лікування. Однак попри це, стан хлопчика погіршився. В дитини з’явилися судоми. Знадобилося стаціонарне лікування в неврологічному відділенні обласної лікарні. 

«Результати є, але вони дуже слабі. Досі дитина не може самостійно стояти та ходити. Лікарі кажуть, що дитина перспективна, але потрібно високоякісне лікування. Всі наші надії – тільки на клініку професора Козявкіна, бо лише в ній є протисудомна терапія”, – розповіла мама хлопчика Анна Цепковська.  – Ми будемо раді кожній посильній допомозі, кожній пожертвуваній гривні!

Відгукнутися на її прохання можна, переказавши кошти на картку ПриватБанку № 4405 8823 0956 4080. Детальніші реквізити такі: ПриватБанк, МФО: 305299, ЄДРПОУ: 14360570, р/р 29244825509100, отримувач: Цепковська Анна Павлівна.

Коментарі