•  

РОСІЙСЬКА ШКОЛА. ФСБ звільняє вчителів за недостатнє завзяття у насадженні православ'я РПЦ-ФСБ

220
РОСІЙСЬКА ШКОЛА. ФСБ звільняє вчителів за недостатнє завзяття у насадженні православ'я РПЦ-ФСБ

За повідомленнями російських ЗМІ, в Хвалинську Саратовської області за наказом ФСБ була звільнена завуч школи №3 пані Коцерова.

У цій школі "православний модуль" обрали 83% батьків учнів, але місцевому начальству здалося показник здався маленьким. З цього приводу завуч Коцерова була змушена писати пояснювальну записку в районне управління освіти. Розмову з педагогом проводив заступник голови райадміністрації Резніков, який ставив запитання: "Чому ви не ходите в храм і не молитесь?".

Відзначимо, що в путінській Росії відвідування "храмів ФСБ-РПЦ" прирівнюється до відвідин партзборів і участь у святкових маршах трудового колективу на першотравень. Норовливих і злісних прогульників у Червоній Росії звільняли з роботи.

Для настанови, навіювання і приборкання норовливої в школу приїжджав замсекретар обкому партії, посада якого в нинішній ієрархії російських цінностей відповідає помічнику голови "саратовської митрополії РПЦ з питань релігійної освіти". Вперту вчительку, яка не вірила в РПЦ довелося звільнити.

Відділ моніторингу

Останній Бастіон

Коментарі