•  

РОСІЙСЬКА ЗАГРОЗА. Росія посилює вербування шпигунів у ході підготовки до війни

550
РОСІЙСЬКА ЗАГРОЗА. Росія посилює вербування шпигунів у ході підготовки до війни

Агресивно налаштована Росія в рамках експансії так званого «Русского мира», посилила шпигунську діяльність в ході підготовки до війни.

Про становище в Литві, що перебуває на кордоні цивілізованого світу з російським хаосом, розповів генеральний директор Департаменту держбезпеки (ДДБ) цієї країни Дарюс Яунішкіс:

"Ми стикаємося з інтенсивними спробами вербувати наших громадян. Мішенями стають люди, які виїжджають до Росії, Білорусі. На кордоні нашої з сусідніми державами, мали місце випадки такого терору. Дуже сильно активізувалося кібершпигунство".

У минулий четвер в ході дискусії з питань безпеки в литовському парламенті Яунішкіс попросив парламентаріїв збільшити фінансування розвідувальних органів.

"Як колишній військовий можу сказати, що озброюватися зараз дуже важливо. Але кожна армія, як і кожна людина без очей і без інформації безсила. Органи розвідки - це ті самі очі, які бачать і здатні передбачати дії противника, розвідка допоможе краще підготуватися до оборони держави. (...) Я прошу надати підтримку і звернути увагу на належне фінансування розвідувальних органів ".

Про те саме просив і голова парламентського Комітету національної безпеки і оборони (КНБО) Артурас Паулаускас. «У бюджеті на цей рік для потреб ДДБ виділено всього 23,6 млн. євро, аналогічна сума була виділена і в минулому році, але цьогорічні потреби й витрати, витрачені на безпеку значно перевищують минулорічні», - Паулаускас. 

Коментарі