•  

Російські бойовики в Донецьку порушили Женевську конвенцію про поводження з військовополоненими

470
Російські бойовики в Донецьку порушили Женевську конвенцію про поводження з військовополоненими

"Марш" українських військовополонених, який терористи провели в Донецьку, є порушенням Женевської конвенції про поводження з військовополоненими. Про це написала заступник директора Міжнародної правозахисної організації Human Rights Watch Рейчел Денбер на своїй сторінці в Twitter, повідомляє Цензор. НЕТ.

"Марш українських солдатів в Донецьку - це порушення заборони на принизливе і образливе звернення. "Марш" українських солдатів порушує Женевську конвенцію, яка забороняє принизливе і образливе звернення, а також зневагу гідності", - відмітила Денбер.

У день Незалежності, 24 серпня, в Донецьку, по центральній вулиці Артема, уздовж площі імені Леніна, бойовики прогнали колону українських військовополонених. Майже 100 військовополонених із заведеними за спину руками пройшли колонами у супроводі терористів-конвоїрів з автоматами. Також на площу ім. Леніна бойовики звезли декілька згорілих і пошкоджених одиниць військової техніки - танків, БТРів, гармат, а також систему "Град". За твердженнями бойовиків, ця військова техніка - це техніка української армії, яка є трофеєм терористів.

Схоже

Чи буде прогрес із новим спецпредставником? Мартін Сайдік пообіцяв насичений ...

"Прогресу досягнути не вдалось". У Мінську завершили свою роботу три ...

Полтавський ветеран-афганець розкритикував стратегію і тактику АТО

«Якщо розраховуєш на армію – буде біда» - боєць «Азову»

Більше 200 українських військовослужбовців потрапили в полон під Іловайськом

Коментарі