•  

Російські борги - з аукціону продано Російське представництво в Швеції

220
Російські борги - з аукціону продано Російське представництво в Швеції

Шведський апеляційний суд відхилив оскарження Росією рішення суду першої інстанції, який визнав законним продаж з примусового аукціону житлового будинку, що належить представництву Росії в Швеції.

Восьмиповерховий будинок на престижному стокгольмському острові Лидинге було продано для відшкодування збитків німецького гешефтмахер Зедельмайєра, які той зазнав у Росії наприкінці 1990-х років. Верховний суд Швеції вирішив раніше, що "Будинок на Лідінге" не користується дипломатичним імунітетом, що і зробило можливим продаж на примусовому аукціоні.

Будинок продали за 12 мільйонів крон, майже 1 700 000 доларів.

Апеляційний суд, як і раніше суд першої інстанції, мотивував своє рішення тому, що питання про дипломатичний імунітет будівлі вже був розглянутий верховним судом Швеції, який вирішив, що перешкод продажу будинку не існує.

Крім того, Росія зобов'язана виплатити фірмі LKO Fastighets AB (раніше - Power- And Resource Science Energy AB) судові витрати на суму 132 563 крон, а також відшкодувати судові витрати в сумі 125 000 крон німецькому гешефтмахер Зедельмайеру.

Відділ моніторингу,

Останній Бастіон

Коментарі