•  

Російський «гуманітарний конвой» самовільно перетнув кордон України і розпочав рух у бік Луганська

780
 Російський «гуманітарний конвой» самовільно перетнув кордон України і розпочав рух у бік Луганська

Сьогодні, 22 серпня, російські військові відтіснили українських прикордонників та митників і таким чином пропустили 34 КамАЗи.

Про це повідомляє керівник групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук у фейсбуці:

«За оперативними даними групи «ІС», після заяви МЗС РФ про те, що колони з «гуманітарною допомогою» з Росії увійдуть на територію України без дозволу української сторони, машини з даної колони почали рух, перетинаючи кордон РФ і України.

Йдеться про 34 вантажівках з колони, що були оглянуті українськими прикордонниками та митниками раніше. Однак для входження їх на територію України необхідний був дозвіл української сторони після того, як Червоний Хрест забезпечив би їх супровід.

Українські прикордонники, що проводили обшук колони на території російського пункту пропуску, були відтіснені російськими військовослужбовцями, після чого колона почала рух.

В даний час колона рухається по українській території без супроводу представниками Червоного Хреста.

Таким чином, Москва вже не ховаючись продовжує провокацію під назвою «гуманітарна допомога жителям Донбасу». Входження російської колони на територію України без дозволу української влади і без супроводу вантажу представниками міжнародних організацій - це грубе порушення з боку Росії всіх мислимих норм міжнародного права щодо визначення суверенітету і територіальної цілісності держави.

За нашими даними, водії автомобілів - виключно громадяни РФ, всі мають російські паспорти для виїзду за кордон старого зразка», - йдеться у повідомленні

Схоже

Чи буде прогрес із новим спецпредставником? Мартін Сайдік пообіцяв насичений ...

"Прогресу досягнути не вдалось". У Мінську завершили свою роботу три ...

Полтавський ветеран-афганець розкритикував стратегію і тактику АТО

«Якщо розраховуєш на армію – буде біда» - боєць «Азову»

Більше 200 українських військовослужбовців потрапили в полон під Іловайськом

Коментарі