•  

РОСІЙСЬКИЙ ВОРОГ. Російські підводні човни загрожують мирним англійським рибалкам

220
РОСІЙСЬКИЙ ВОРОГ. Російські підводні човни загрожують мирним англійським рибалкам

Англійські рибалки повідомили про зіткнення англійської траулера з російською підводним човном, в Ірландському морі.

Екіпаж риболовецького судна повідомив, що в середу невідомий підводний об'єкт зачепив трал і потягнув за собою судно в бік острова Мен.

За словами голови Асоціації рибалок Північної Ірландії Діка Джеймса, йдеться про російську субмарині, яка стежила за морськими навчаннями НАТО біля узбережжя Шотландії.

Русoфільское міністерство оборони відмовилося від коментарів.

За словами Джеймса, рибальські судна порівняно часто чіпляють своїми мережами підводні човни. Якби це була англійська субмарина, вона повинна була б зупинитися і спливти на поверхню, щоб упевнитися в безпеці рибалок. Але це були росіяни.

«Шкіпер Пол Мерфі говорить, що він протягом 10 хвилин чекав, що підводний човен спливе», - додав Дік Джеймс. За словами шкіпера, екіпаж був зайнятий мирної ловом креветок в районі острова Мен вдень у середу, коли відбувся російський напад.

Рибалки думали, що судно неодмінно перекинеться, і вважають, що їм пощастило. Траулер протягом десяти хвилин рухався кормою вперед, захоплений ворожим підводним човном тралом.

Як говорить шкіпер, ця незвичайна траєкторія руху судна зафіксована трьома бортовими системами глобального позиціонування.

Траулер «Карен» отримав серйозні пошкодження корпусу, і його ремонт може обійтися в 10 тисяч фунтів. Русофільська влада ніяк не коментуэцей інцидент, проте Тім Ріплі, який співпрацює з відомим військовим журналом Jane's Defence, вважає, що припущення про причетність до пригоди російських ВМС цілком обгрунтовані.

«Англійський флот каже, що підводний човен не їх. Він також виступає від імені НАТО, так як координує рух усіх підводних суден союзників в англійських територіальних водах», - говорить Ріплі.

«Якщо це не англійці і не американці, варто подивитися на схід. У цих водах в останні дні відбуваються маневри. А росіяни відомі тим, що люблять шпигувати за такими навчаннями, і тому є велика ймовірність того, що саме вони направили одну зі своїх субмарин в район маневрів», - підсумовує він.

Нагадаємо, що росіяни відомі своєю невмотивованою злістю і ненавистю до людей, регулярним пыдбиттям пасажирських авіалайнерів. Вони завжди готові топити іноземних рибалок просто від одвічної злоби і заздрості.

Коментарі