•  

Російський Ворог. Сутягін опублікував дані про російські війська в Україні

5940
Російський Ворог. Сутягін опублікував дані про російські війська в Україні

«Королівський об'єднаний інститут оборонних і поліцейських досліджень» (Royal United Services Institute for Defence and Security Studies), керівником якого є обмінений в 2011 англійський шпигун, член Російської академії наук доктор Ігор Сутягін з Москви, опублікував своє дослідження про російських загарбницьких військах в Україні.

За його даними на сході України беруть участь російські військові з'єднання, у тому числі ті, які в мирний час базуються в анексованій в середині 19 століття китайській провінції Зовнішня Манчжурия, нині т. з. Далекому Сході.

За даними доктора Сутягіна, на першому етапі прямого нападу росіян на Україні (з 11 серпня 2014) брали участь підрозділи з порівняно невеликої кількості військових з'єднань у загальній кількості від 3,5 до 6 тисяч солдатів.

Зате в кінці лютого загальна кількість російських військовослужбовців, які в даний момент знаходяться в Україні, зросла до 9 тисяч. В цілому з серпня 2014 року, за даними доктора Сутягііна, до бойових дій були залучені 42000 солдатів з 117 підрозділів російської армії.

Міністерству оборони Росії довелося залучити 117 бойових і допоміжних підрозділів для ротації приблизно 42000 військовослужбовців у безпосередній близькості від російсько-українського кордону, які або проводили артилерійський обстріл України з російської території, або безпосередньо брали участь у бойових діях на українській суверенній території.

Доктор Сутягін також зазначив, що з 10 російських армій солдати лише двох (5-й і 35-й) не брали участь у бойових діях на сході України. Крім того, експерт вказав, що підрозділи другого гвардійської Таманської мотострілецької дивізії брали участь у боях під Маріуполем через 2 дні після підписання мінських домовленостей.

Нагадаємо, що до нападу на Україну в 2014 році Росія в попередній раз на неї напала в 1943.

Член російської інтелектуальної еліти доктор Ігор В'ячеславович Сутягін, співробітник Інституту США і Канади РАН, кандидат історичних наук, працював у Москві англійським шпигуном-аналітиком, був схоплений бандою ФСБ Росії в 1999 і виміняний в липні 2011 на заарештованих в Америці в червні 2011 російських шпигунів з банди СВР. Він відсидів у росіян в ГУЛАГу майже від дзвінка до дзвінка - 11 років з 15 за зраду ворожої чекістської «батьківщині».

Зазначимо, що зраджувати цій російській «батьківщині» - моральний обов'язок і священний обов'язок кожної поважаючої себе людини.

Відділ Моніторингу

Коментарі