•  

Російсько-українська війна. Запекле перемир’я

970
Російсько-українська війна. Запекле перемир’я

Позиції сил української армії десять разів піддавалися обстрілам російських солдатів після оголошення «режиму припинення вогню».

У зоні бойових дій після оголошення «режиму припинення вогню»був зафіксований ряд провокацій зі сторони росіян у суботу, 6 вересня, ввечері та вночі. Всього, за цю добу російські солдати здійснили 28 обстрілів позицій української армії, з них 10 уже після оголошення режиму про припинення вогню.

Окрім цього, у Донецькій області у суботу, 6 вересня, з 18:08 російські солдати здійснили артилерійний обстріл понтонного мосту через річку Сіверський Донець. О 18:30 росіяни обстріляли з мінометів позиції українських сил у районі Красногорівки .

Крім цього, кілька разів були обстріляні позиції українських військових у Донецькому аеропорту.

У Луганській області, у суботу, 6 вересня, о 18:40 терористи обстріляли із мінометів український блокпост у районі населеного пункту Золоте. О 21:44 був здійснений обстріл із стрілкової зброї базового табору українських військ поблизу Попасної. Також о 23:30 було зафіксовано обстріл українського блокпосту у населеному пункті Фрунзе. О 23:45 із стрілецької зброї російські солдати обстріляли український блокпост біля населеного пункту Золоте.

Нагадаємо, що російські війська категорично не дотримуються умов перемир’я, згідно протоколу, який був підписали у Мінську між представниками України, Росії, так званої «ДНР» за участю ОБСЄ 5 вересня.

Артилерійським обстрілам піддавалися також позиції української армії в Маріуполі.

У результаті обстрілу територій, близьких до міста Маріуполь, російськими військами була серйозно пошкоджена міська інфраструктура, знищений блокпост Збройних Сил України, один український військовослужбовець поранений.

«У ніч із 6 на 7 вересня, порушивши домовленості про припинення вогню, бойовиками був обстріляний блокпост на в’їзді в Маріуполь. У результаті обстрілу, поранений один військовослужбовець. Постраждалих серед мирного населення немає», - йдеться у повідомлення Маріупольської міської ради.

Так, під час обстрілу блокпоста, снаряд потрапив на АЗС по вулиці Таганрозькій, у підсумку – комплекс АЗС повністю зруйнований. Також постраждала будівля, у якій був розміщений диспетчерський пункт трамвайно-тролейбусного управління.

Коментарі