•  

Росія хоче заблокувати інтернет-магазин «Розетка»

550

Російська компанія BrandMonitor, яка надає послуги із захисту торгових марок в рунеті, погрожує заблокувати український інтернет-магазин «Розетка». При цьому компанія посилається на російські закони. 

Про це розповів засновник «Розетки» Владислав Чечоткін на своїй сторінці у Facebook.

Росіяни ставлять у провину українському інтернет-магазину порушення при використанні торгових марок. При цьому вони посилаються на ст. 247 Адміністративно-правового кодексу і ст. 1219 Цивільного кодексу РФ. Цікаво, що компанія Brand Monitor виклала своє прохання в листі реєстратору домену «Розетки» українською мовою, проте відповідь вони чекають на російській.

Автори листа повідомляють, що діють від імені власників торгових марок, які нібито незаконно використовує на своєму сайті «Розетка». Від українського інтернет-магазина вони вимагають видалити або обмежити доступ до нібито незаконно розміщених на сайті матеріалів, адже «Розетка» не надала документи, які дають право реалізації товарів під тими торговими марками, згідно з російськими законами. При цьому російську компанію Brand Monitor не бентежить, що «Розетка» працює на території України, де не діють російські закони.

«Саме цей кейс можна викинути в смітник, тому що це просто якісь російські ***, і вони не можуть на мене впливати законами Російської Федерації. Слава богу, ми поки не в Російській Федерації», — підкреслив Чечоткін в коментарі AIN.

Коментарі