•  

Росія може приєднатися до Китаю в якості провінції

330
Росія може приєднатися до Китаю в якості провінції

Професор чиказького університету Harris School of Public Policy Studies, колишній проректор "вищої школи економіки" Сонін повідомив, що економіка Росії відновить зростання в наступному році, однак усі найближчі роки ВВП буде зростати вкрай повільно.

"У 2012 році було 0% зростання ВВП, так само буде приблизно найближчі 10 років. Нуль або один відсоток. Це не означає, що не буде таких років, коли буде 3% але це буде компенсуватися наступними спадами", - пояснив експерт.

Інвестиційний клімат в Росії в найближчі роки залишиться поганим. При цьому вкрай недостатнім буде не тільки приплив іноземних інвестицій, а й кількість самих росіян, які готові вкладати свої гроші і зусилля в нові проекти всередині країни.

В перспективи імпортозаміщення, які пропагують в Кремлі, Сонін також не вірить, а ідеї заміщення економічних зв'язків з Європою рівноправним співробітництвом з Червоним Китаєм та іншими країнами БРІКС він вважає марними фантазіями.

"Треба розуміти, що таке Росія і що таке Китай, - зазначив Сонін. - Росія з Китаєм не може мати ніякого рівного партнерства. Росія може приєднатися в якості бідного родича - трьох провінцій, але це маленька економіка поруч з великою. І людина, яка думає по- іншому, живе не в цьому світі, чи не на планеті Земля ".

Нагадаємо, що Московія вже була улусом (провінцією) Монголії, а ще раніше Київської Русі, тому росіянам з їхнім рабським менталітетом не звикати бути околицею.

До відома:

Сонін входить до четвірки найбільш цитованих російських економістів. У грудні 2014 року він пішов з посади проректора "вищої школи економіки", а в травні цього року оголосив про те, що переїжджає в Чикаго, де працюватиме в Harris School of Public Policy Studies, пояснивши, що переїзд пов'язаний і з політичними подіями останніх років.

Раніше з посади ректора "РЕШ" пішов і виїхав до Франції член "Більдербергського клубу" Гурієв.

Відділ моніторингу

«Останній Бастіон»

Коментарі