•  

Росіяни вкрали танк «Армата» 30-річної давнини у Німеччині

4180
Росіяни вкрали танк «Армата» 30-річної давнини у Німеччині

Як відомо майже всі т. зв. «російські технології» - це вкрадені розробки західних фахівців або подаровані росіянам з політичних (військових, комерційних) міркувань.

Традиція російського викрадення західних технологій сягає далекого минулого. З прикладів сучасної історії "розумний" академік Сахаров (Софіано) вкрав атомну бомбу у Америки, а "свій" автомат комсорг Калашніков вкрав у Німеччині. Танк "Армату" росіяни теж вкрали у Німеччині.

Німецькі журналісти вивчили улаштування нового "сучасного" російського танка Т-14 "Армата" і прийшли до висновку, що в процесі його створення були використані західні розробки, які з'явилися ще 30 років (!) Тому.

Газета Die Welt опублікувала статтю про це під назвою "Російський супертанк копіює німецькі ідеї".

"На початку травня Росія вперше показала на військовому параді свій новий танк" Армата ". Після аналізу фотографій західні експерти прийшли до єдиної думки: основна концепція російського танка не тільки ще 30 років тому розроблялася в західних країнах, але і частково випробовувалася в Німеччині.

Те, що здається в "Арматі" новим, новим не є, все це вже було придумано і реалізовано в Німеччині ", - йдеться в статті.

За інформацією німецьких журналістів, творці "Армати" скопіювали технології з німецького танка "Леопард-2".

Експерти наполягають на тому, що більшість розробок, якими скористалися росіяни, були вкрадені у Німеччині.

Так, наприклад, безпілотна башта і компактне розміщення екіпажу всередині військової машини були придумані в Німеччині ще в 1990-і роки.

Росіяни, хоча і крадуть все у Заходу протягом багатьох століть, не володіють достатніми здібностями, щоб забезпечити безперебійну працездатність своїх виробів.

Так під час генеральної репетиції шабашу перемогабєсів в Москві, за свідченням присутніх на заході, один з танків Т-14 "Армата" зламався і зупинився на Червоній прямо навпроти могильника Бланка (Леніна). Залізяка простояла кілька хвилин, після чого була евакуйована.

Відділ моніторингу

Коментарі