•  

Російські журналісти зацікавилися долею Кобзона… в Кобеляках

510
Російські журналісти зацікавилися долею Кобзона… в Кобеляках

Як відомо, минулого тижня Кобеляцька міська рада ухвалила рішення позбавити співака Йосипа Кобзона звання «Почесний громадянин» міста. З цього приводу у російський ЗМІ зчинилася чергова хвиля антиукраїнської істерії. 

 

Генеральний директор ОДТРК «Лтава» Микола Ляпаненко повідомив, що до нього звернулися представники кількох російських телеканалів з проханням надати інформаційні матеріали щодо рішення Кобеляцької міської ради. Однак він заявив, що «ніяких відеоматеріалів ні про цю подію, ні щодо інших українських тем, які цікавлять журналістів Росії, ОДТРК «Лтава» надавати принципово не буде. Бо вважає для себе неможливою і недопустимою співпрацю з російськими ЗМІ, які, всупереч міжнародним стандартам журналістики, цинічно фальсифікують будь-яку інформацію про ситуацію в Україні».

ОДТРК «Лтава» вітає рішення Кобеляцької міської ради про позбавлення звання Почесного громадянина Кобеляк відомих російських діячів культури. Це справжня принципова позиція патріотів і адекватна форма протесту проти дій тих російських митців, котрі зганьбили себе підтримкою агресивної політики Путіна проти України.

 

 

Коментарі