•  

Судове засідання за позовом «Останнього Бастіону» до Полтавської міської ради (оновлюється)

9240
Судове засідання за позовом «Останнього Бастіону» до Полтавської міської ради (оновлюється)


Судове засідання за позовом «Останнього Бастіону», щодо скасування рішення міськради про виділення земельної ділянки за адресою вулиця Ляхова 10 ТОВ «Архімета», яке мало би розпочатися о 9.30 ранку так і не розпочалось.

Судове засідання мало би відбутися в Октябрському суді міста Полтава, під головуванням судді - Антонова Сергія Володимировича

Нагадаємо читачам, що громадська організація «Останній Бастіон» неодноразово зверталась до міської ради з проханням про виділення земельної ділянки для будівництва дитячої спортивної школи, але міська влада вирішили, що більш прибутковим стане будівництво багатоквартирного будинку від сумнівного забудовника.

Земля мерією була передана без проведення тендеру, що порушує норми чинного землевідведення. Хоча в них було написано, що на цьому місці можуть розташовуватися тільки двоповерхові будівлі.

Вочевидь для міського голови гроші, які надав йому пан Сірик, куди привабливіший аргумент ніж здорове підростаюче покоління.

Оновлення:

Як стало відомо з джерел в Октябрському суді, суд не відбувся через тиск голови апеляційного суду Полтавської області Андрія Рябішина на суддю Октябрського районного суду Антонова, що мав розглядати справу.

За інформацією, якою володіє «Останній Бастіон» відомо, що сьогодні о 7.40 ранку, пан Рябішин мав зустріч з паном Сіриком поблизу ресторану «Аристократ», де скоріш за все і вирішилось питання з незручним для забудовника позовом.

Станом на 10.40: люди продовжують чекати на початок судового засідання, яке затримується понад як на годину.

10.50 - судове засідання нарешті розпочалось. Люди вигукують "Ганьба!", висловлюючи своє невдоволення через ігнорування суддею своїх обов'язків.

13:46 - судове засідання перенесене на сьогодні 15:00.

Коментарі