•  

Розрекламований КрАЗ Спартан виявив безліч нищівних недоліків

3410
Розрекламований КрАЗ Спартан виявив безліч нищівних недоліків

Під час експлуатації нових бронеавтомобілів була виявлена безліч недоліків. Відомий волонтер і автогонщик Олексій Мочанов на своїй сторінці в соцмережі розповів про недоліки і недоробки бронеавтомобілів КрАЗ Спартан виробництва Кременчуцького Автозаводу.

Перелік загальних недоліків КрАЗ-Spartan-APC довжелезний:

1. Ходова частина не витримує навантажень автомобіля, а саме обриває кронштейни амортизаторів поперечної стійкості (5 автомобілів з 15).

2. Підтікає масло з амортизаторів (У всіх).

3. Для того щоб включити передній міст, водієві необхідно вийти з автомобіля і включити його (У всіх).

4. Не передбачено місце для запасного колеса (У всіх).

5. Для заправки автомобіля необхідно пальне, яке відповідає технічним характеристикам двигуна нового покоління, як наслідок на 60% автомобілів загоряється сигналізатор несправності двигуна.

6. Не можливо самостійне обслуговування автомобіля, це можна зробити тільки на спеціалізованих СТО, так як необхідна комп'ютерна діагностика та спецінструмент.

7. Під час руху автомобіля по пересіченій місцевості або наїзду на вибоїни в рульову колонку відчувається сильний удар (У всіх).

8. Лебідка автомобіля не витримує навантаження, при застосуванні виходить з ладу (1 автомобіль з 15).

9. Броня автомобіля спереду заслабкі, що при першому потраплянні кулі або осколків снарядів виведе автомобіль з ладу (У всіх).

10. Броньовані скло не витримує другого пострілу.

11. Захисні решітки не у всіх вікнах (1 автомобіль з 15).

12. Під час стрільби з кулемета гільзи потрапляють під капот автомобіля, що може привести до поломки двигуна (У всіх).

13. Під час стрілянини в русі неможливо попадання в ціль, через розхитування автомобіля (як варіант необхідно кріплення шестерневого типу для більшої стійкості кулемета) (У всіх).

14. Для заміни короба з патронами до кулемета, стрілку необхідно висунутися з-за укриття, що збільшує ймовірність його поразки (У всіх).

15. Слабкий захист кулеметника, захисні стінки необхідно підвищити (У всіх).

16. Не має штатної радіостанції (У всіх).

17. Електронний лічильник спідометра показує - "kmh", але вважає пробіг в сухопутних милях (У всіх).

«Автомобілі з таким обсягом недоліків і недоробок не можуть бути прийняті на озброєння ЗСУ. Ні за яких обставин, крім обов'язкового усунення недоліків і повторного прискіпливого тестування. У тих же умовах тим же складом. Можливо - і в паралельних частинах», - підсумовує Олексій Мочанов. Офіційної реакції заводу на заяву, що зроблена вчора поки не послідувало.

Коментарі