•  

РОЗСЛІДУВАННЯ: Як керівники поліції Полтавщини заробляють на здоров’ї підлеглих

18810
РОЗСЛІДУВАННЯ: Як керівники поліції Полтавщини заробляють на здоров’ї підлеглих

«ОБ» розпочинає журналістське розслідування, пов’язане із протиправним збагаченням посадових осіб Національної поліції в Полтавській області та Лікарні МВС області щодо вчинення дій, пов’язаних із отриманням грошових компенсацій Вищим керівництвом під час звільнення за станом здоров’я та протиправним відмовлянням в отриманні компенсацій рядовими працівниками поліції.

Наразі відомо щонайменше про п’ять фактів протиправних відмов у проведенні службових розслідувань нещасних випадків, пов’язаних із отриманням травм та захворювань рядовими працівниками поліції і відмові їм у виплаті грошових компенсацій.

До вказаних протиправних дій можуть бути причетні як керівники обласної поліції (начальник управління кадрового забезпечення Гаврик С.Ю., начальник відділу правового забезпечення Горобець О. М. та ряд інших ) так і керівництво ДУ «Територіальне медичне об’єднання МВС України по Полтавській області» Глушко О.О. – начальник установи, Кривуля Ю.М. – начальник лікарні (з поліклінікою).

У рамках розслідування ми покажемо, хто і як наживається на утисках рядових працівників і не виплаті їм компенсації.

За результатами розслідування видання направить отриману інформацію до компетентних органів з метою прийняття правового рішення. 

Коментарі