•  

Рубрика "Вільна трибуна": Ветерани ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка підозрюють Юрія Бублика у лицемірстві

22250
Рубрика "Вільна трибуна": Ветерани ПолтНТУ імені Юрія Кондратюка підозрюють Юрія Бублика у лицемірстві

На адресу редакції "Останнього Бастіону" надійшов лист від представників ветеранської організації Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

"Останнім часом у засобах масової інформації публікується велика кількість матеріалів щодо нашого навчального закладу. Нам, людям які багато років присвятили університету, небайдуже те що відбувається навколо, ми відчуваємо тиск, який на нього вчиняють і бачимо яку, насправді, мету ставлять перед собою окремі діячі. Наш життєвий досвід дозволяє висловити думку, що здійснюється спроба знищити навчальний заклад. Ми хотіли б опублікувати у Вас на сайті лист одного з наших ветеранів.

Ветеранська організація працівників університету – громадська інституція, у нас немає доходів, ми не можемо сплачувати за публікації, але, зважаючи на Вашу об’єктивність та незаангажованість просимо розмістити наш відкритий лист на сайті «Останній бастіон», щоб небайдужі люди почули нашу думку", - йдеться в преамбулі листа.

Наводимо текст листа в повному обсязі й без змін:

На сайті «Останній бастіон» декілька разів публікувались виступи відомих у Полтаві правозахисників про ситуацію навколо нашого Полтавського національного технічного університету та участі в конфлікті народного депутата Бублика Юрія Васильовича. Я, як ветеран навчального закладу хотів би висловити свою думку, щодо подій, які точаться навколо університету, та щодо діяльності цього депутата. Бо як не прикро, а частина моїх друзів і близьких під час останніх виборів голосували саме за цього нардепа. А те, що творить наш обранець, зараз дуже турбує громаду та мене особисто і викликає багато запитань.

Що обіцяв пан Бублик у своїй передвиборчій програмі? Здійснити люстрацію – докорінне очищення влади, але чомусь докорінна зміна влади у його розумінні це передача своєї колишньої посади рідному брату? А щоб не виглядати брехуном – об’явити «регіоналом» та сепаратистом людину, яка не має і ніколи не мала відношення до будь-якої партії. Як можна називати «українофобом» людину, яка протягом років постійно є ініціатором патріотичних заходів для студенів, допомоги Збройним Силам України, воїнам АТО? Чи народному депутату можна публічно ганьбити людей задля досягнення власної мети? А де ж совість?

Від нашого обранця ми чекали дій, які б покращували наше життя. Не містечкових подарунків, а законотворчості та представлення інтересів громади там, де нам необхідно: зменшення комунальних тарифів та цін на ліки, покращання якості медичного обслуговування, соціального захисту, збільшення пенсій та заробітних плат, коштів яких для більшості людей не вистачає навіть на їжу та ліки… і багато іншого, корисного для всієї держави.

А замість цього, на нашу думку, нардеп Бублик дбає про свої особисті справи, організовує показові численні мітинги і протести з будь-якого приводу, пише скарги, але ж діяльність депутата – це, насамперед, розробка законодавства, яке б враховувало реальні потреби громади. Особливо прикрим в його діяльності для нас, є брудна компанія проти Полтавського національного технічного університету. Я віддав багато років цьому навчальному закладу, добре пам’ятаю його ще десятки років тому. Зараз, коли відвідую університет за запрошенням колективу – не можу намилуватися потужною навчальною базою, порядком, величезною кількістю студентів та молодих викладачів. Я пам’ятаю яких зусиль та праці доклав наш колектив, щоб вижити у скрутний період початку 90-х років. Я бачу скільки зроблено протягом останніх років, я – маю право судити, аналізувати. А от яке право має пан Бублик зневажати колектив, керівника, обзивати, обливати брудом, брехати і намагатися знищити те що створювали покоління вчених!

Ми чекали захисту і розуміння від нашого обранця, а отримуємо постійні проблеми і негаразди. Нещодавно ми отримали «Вільну газету», де ціла сторінка присвячена обливанню брудом університету. Сумно усвідомлювати, що для народного обранця «воля» прирівнюється до можливості ганьбити інших прикриваючись власною недоторканістю … Юріє Васильовичу, створюється враження, що Ви маєте далекі наміри щодо своїх особистих інтересів проте… ні один комунальний тариф Ви не оскаржили… чи може маєте «рецепт» як вижити людині на мінімальну зарплату? Здається, що Вам потрібна тільки популярність, щоб робити власну кар’єру. Ви ще молода людина і мабуть не розумієте, що творите: озирніться навколо з вікна свого гарного автомобіля і Ви побачите, скільки реальних проблем і негараздів відбувається в суспільстві, скільки людей з тривогою починають день, не знаючи, що буде далі… І, сподіваються лише на чесність та результати роботи тих, кому віддавали на виборах свій голос... Проте, щасливе майбутнє не можливо будувати там, де представники народу не поважають людську гідність та закон...

Ветеран праці,

ветеран Великої Вітчизняної Війни

ветеран Збройних Сил М.І. Сухоруков

Важливо!

Колонка є видом матеріалу, який відображає винятково точку зору автора. Вона не претендує на об'єктивність та всебічність висвітлення теми, про яку йдеться.

Точка зору редакції "Останнього Бастіону" може не збігатися з точкою зору автора. Редакція не відповідає за достовірність та тлумачення наведеної інформації і виконує винятково роль носія.

Коментарі