•  

"Руссо туристо" Матковський: Полтава для росіян

6380
"Руссо туристо" Матковський: Полтава для росіян

На своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук Андрій Матковський повним ходом проводить свою передвиборчу кампанію, де то просить пробачення за зруйноване місто, то запевняє, що під час його правління, Полтава була ледь не меккою для туристів. Зокрема, "Половинка" пише:

При розробці програми розвитку Полтави разом із американськими фахівцями USAID ми звернули увагу, що в Полтави є великий туристичний потенціал. І саме туризм, за підрахунками спеціалістів, дав би поштовх до розвитку нашого міста. У цьому напрямку проводилася робота: були відремонтовані всі музеї та пам’ятники, створені нові туристичні маршрути, постійно покращувалася робота транспорту, розширялася готельна мережа, проводилася спеціальна програма з озеленення міста, вмикалася святкова ілюмінація, організовувалися свята – Галушки, Сала, Меду, які вже стали традиційними. І кількість туристів кожного року зростала. Проте наступники не продовжили нашу справу. І результатом цього стало зменшення потоку туристів до Полтави за останні 5 років.

Але чому Андрій Всеволодович принагідно не згадує спалений його командою "Полтавський Коровай", де туристи могли скуштувати запашної та свіжої випічки, а зараз на тому місті стоїть "штаб-кваритра" Матковського .

Чому він не згадує, як майже повністю знищив пам'ятку національного значення - Кадетський корпус.

Мовчить Андрій "Половинка" і про те, як за його наказом, не дали встановити пам'ятник Іванові Мазепі та як по всьому місту здирали білборди гетьмана.

Але щось таки Матковський робив для приваблювання туристів, зокрема громадян Російської Федерації - на святкуванні 300-річниці Полтавської битви "Половинка" дав команду спершу ввімкнути гімн... Росії! Країни, проти якої Україна бореться зараз, як боролася й понад 300 років тому. 

І про повалені хрести козацької слави, і про те, як Матковський "гуляв" із делегацією на місці садиби Котляревського, полтавці теж добре пам'ятають. 

То для кого привабливою в туристичному плані робив Полтаву Матковський? Для зовнішнього ворога, через війну з яким гинуть тисячі наших співвітчизників? Хіба що. 

Коментарі