•  

«Рябішинський» суд виправдав колишнього голову ОДА Віктора Бугайчука

9510
«Рябішинський» суд виправдав колишнього голову ОДА Віктора Бугайчука

Головування Андрія Рябішина над скандальним Апеляційний судом Полтавської області приносить нові «здобутки», цього разу Апеляційний суд скасував рішення Київського районного суду і закрив справу про «Невжиття передбачених законом заходів посадовою чи службовою особою органу державної влади, посадовою особою місцевого самоврядування, юридичної особи, їх структурних підрозділів у разі виявлення корупційного правопорушення», відбіливши Віктора Бугайчука від приставки «корупціонер».

Суд визнав, що складений відносно Віктора Бугайчука протокол не містив жодних правдивих відомостей. Звинувачення проти свободівця базувалися на тому, що він вчасно не повідомив правоохоронні органи про наявність конфлікту інтересів директора департаменту інформаційної політики та комунікацій з громадськістю під час проведення конкурсу проєктів громадських організацій.

На думку самого Віктора Бугайчука, справа була сфальсифікована правоохоронними органами. Тому, вочевидь, екс-очільник Полтавської ОДА вирішив не залишатися в боргу й попросив допомоги у «Мільйонера з нетрів».

Чекати на зміни в країні де недолюстровані судді, що прописуються в свинарниках заради дармової наживи, стають головами судів, а потім всіма правдами і неправдами відбілюють корупціонерів – марна справа.

Олександр Сергєєв

Коментарі