•  

Рябішин взявся за старе – бореться з громадськими активістами

5720
Рябішин взявся за старе – бореться з громадськими активістами

Джерело «Останнього Бастіону» в Апеляційному суді Полтавської області стверджує, що голова установи Андрій Рябішин, після переобрання на посаду. збирається помститися колегам та громадським активістам, які чинили опір його повторному сходженню на посаду.

Для цього голова суду Андрій Рябішин стягує в свої руки доступні важелі впливу, справи тощо, та тисне на інших суддів.

Наприкінці 2013 - початку 2014 років Апеляційний суд Полтавської області під головуванням Андрія Рябішина відзначився кількома осудними рішеннями проти громадських активістів, які виступали проти режиму Януковича.

Врешті Андрій Рябішин до сьогодні так і не поніс покарання за неправочинні вироки стосовно автомайданівців та учасників акцій протестів під час Революції Гідності. Більше того – минулої п’ятниці колегією суддів був переобраний на посаду голови установи ще на два роки.

Перемога Рябішина, за твердженням громадськості, що спостерігала за процесом виборів, відбулася шляхом маніпуляцій і тиску на голосувальників. Підтасовку як мінімум чотирьох бюлетенів також підтверджує відео, оприлюднене «Громадським ТБ», на якому зафіксоване «шулерське» перекладання бюлетенів.

За словами джерела «Останнього Бастіону», першочергово Андрій Рябішин має «взятися» за найбільш яскравих представників громадянського суспільства, що на його думку повинно остудити запал іншим. До першого числа мішеней, на думку джерела, безперечно входить голова ГС «Останній Бастіон» Геннадій Сікалов.

Коментарі